Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

skladka odpadu

Vyriešený
Prijatý: 26.08.2021
Zodpovedaný: 31.08.2021
Autor: Jana
Zodpovedal: Anna Papajová
skladka odpadu

Podnet:

na pozemku 3416/10 a 3416/11 su skladky stavebneho odpadu


Odpoveď:

Vyvážanie odpadu bolo nahlásené na Okresný úrad, odbor starostlivosti o ŽP, L. Mikuláš, zároveň bola firma J.M.H. s.r.o.  vyzvaná na zastavenie vyvážania odpadu. resp. vyzvaná na predloženie povolenia na ukladanie odpadu.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.