Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

oprava osvetlenia

Vyriešený
Prijatý: 12.01.2021
Zodpovedaný: 16.02.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: info@eshopguru.sk

Podnet:

nefunkčné verejné osvetlenie pred bytovým domom 253


Odpoveď:

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, ale museli sme si tu trošku nastaviť procesy :)

Osvetlenie, ktoré spomínate, bolo opravené 26.1. Ďakujeme za podnet.

Ing. Martin Drugaj