Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rezervácie na testovanie opäť spustené + výsledky 20.3.2021

Dátum: 16.03.2021
Rezervácie na testovanie opäť spustené + výsledky 20.3.2021

V sobotu 20. marca 2021 sme tu opäť pre Vás.

Náš okres Liptovský Mikuláš sa zatiaľ drží v bordovej farbe, teda v III. stupni varovania. To ale znamená potrebu testu do zamestnania nie staršieho ako 7 dní. Preto budeme opäť pre všetkých, ktorí to potrebujú, pripravení  na našom dočasnom odbernom mieste na bezplatné testovanie antigénovými testami v kultúrnom dome v Liptovskom Petre.

Testovať sa bude v sobotu 20. 3. 2021 od 8.00 hod. - 13.00 hod. 

Čo si treba k testovaniu priniesť:

Občania od 15 rokov:  občiansky preukaz (v prípade jeho straty vodičský preukaz alebo pas), telefónne číslo mobil alebo pevná linka (tel. číslo je potrebné nahlásiť pri registrácii)

Ak chcete testovať deti do 15 rokov, je potrebné priniesť ich kartičku poistenca, resp. rodný list.

 

Pre záujemcov je pripravený rezervačný systém s možnosťou objednať sa na presne stanovený čas. Otestujeme aj nezaregistrovaných, ale prednosť majú občania s rezerváciou.                                          

Návod na registráciu:

Po kliknutí do kolieska pri dátume testovania sa rozbalia možnosti časových termínov, vyberiete si kliknutím konkrétny čas. Na jeden časový termín sa môže registrovať 5 osôb. To znamená, že keď sa registrujú členovia jednej domácnosti, vyberajú si rovnaký časový termín, ak je ešte v ponuke.

Občania Liptovského Petra uvádzajú do kolónky "Ulica a č. domu" len číslo domu a do kolónky "Obec (mesto)" - Liptovský Peter, nie Liptovský Hrádok!! Upozorňujeme, že Vami zadané údaje využívame pre tlač certifikátu, preto je potrebné zadávať správne údaje a písať aj s diakritikou (dĺžne, mäkčene).

Nezabudnite po prijatí číselného kódu prostredníctvom SMS, potvrdiť rezerváciu jeho zadaním do okienka v závere formuláru. Potvrdenie rezervácie je zasielané len mailom, nie cez SMS.

Rezerváciu prosím uskutočnite prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na adrese:

https://www.liptovskypeter.sk/rezervacia/98/testovanie-na-covid-19-20-3-2021

Rezervácia bola UKONČENÁ.

 

Výsledky testovania v sobotu 20.3.2021:

Z 335 obyvateľov, ktorí sa zúčastnili testovania na ochorenie COVID-19 antigénovými testami, bolo 10 pozitívnych.

Prajeme im ľahký priebeh choroby a rýchle uzdravenie.

Všetkých ostatným prosíme naďalej o dodržiavanie protiepidemických opatrení.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.