Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Testovanie opäť v sobotu 6. 3. 2021 + VÝSLEDKY

Dátum: 01.03.2021
Testovanie opäť v sobotu 6. 3. 2021 + VÝSLEDKY

Odberné miesto opäť v kultúrnom dome.

Dočasné odberné miesto na bezplatné testovanie antigénovými testami bude zriadené v kultúrnom dome v Liptovskom Petre.

Testovať sa bude v sobotu 6. 3. 2021 od 8.00 hod. - 13.00 hod. 

 

Čo si treba k testovaniu priniesť:

Občania od 15 rokov:  občiansky preukaz (v prípade jeho straty vodičský preukaz alebo pas), telefónne číslo mobil alebo pevná linka (tel. číslo je potrebné nahlásiť pri registrácii)

Ak chcete testovať deti do 15 rokov, je potrebné priniesť ich kartičku poistenca, resp. rodný list.

 

Pre záujemcov je pripravený rezervačný systém s možnosťou objednať sa na presne stanovený čas. Otestujeme aj nezaregistrovaných, ale prednosť majú občania s rezerváciou.                                          

Návod na registráciu:

Po kliknutí do kolieska pri dátume testovania sa rozbalia možnosti časových termínov, vyberiete si kliknutím konkrétny čas. Na jeden časový termín sa môže registrovať 5 osôb. To znamená, že keď sa registrujú členovia jednej domácnosti, vyberajú si rovnaký časový termín, ak je ešte v ponuke.

Občania Liptovského Petra uvádzajú do kolónky "Ulica a č. domu" len číslo domu a do kolónky "Obec (mesto)" - Liptovský Peter, nie Liptovský Hrádok!! Upozorňujeme, že Vami zadané údaje využívame pre tlač certifikátu, preto je potrebné zadávať správne údaje a písať aj s diakritikou (dĺžne, mäkčene).

Nezabudnite po prijatí číselného kódu prostredníctvom SMS, potvrdiť rezerváciu jeho zadaním do okienka v závere formuláru. Potvrdenie rezervácie je zasielané len mailom, nie cez SMS.

Rezerváciu prosím uskutočnite prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na adrese:

https://www.liptovskypeter.sk/rezervacia/86/testovanie-na-covid-19-6-3-2021

Rezervácia bola UKONČENÁ.

Výsledky testovania:

V sobotu 6. 3. 2021 sa testovania na ochorenie COVID-19 v našej obci zúčastnilo 337 ľudí, z ktorých 3 boli pozitívni, čo predstavuje 0,89 %.

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.